| Bloock a întrebat:

Bună seara, TPU!
1. Este posibil ca vacanta de craciun sa se prelungească pana pe data de 9 ianuarie?
2. Vom mai avea o săptămână de vacanta între semestre?
3. Credeți că de pe 15ianuarie cum se preconizează valul 5 ca toate școlile sa intre în regim online?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe 3 Ianuarie incepe ti scoala numa visa ca nu vă lasa nimeni acasa pana pe 9

| Crescent a răspuns:

1. Nu, doar la cei mici adica 1-4
2. Nu
3. Nu cred

| marrryya a răspuns:

Nu, este deja 2 ianuarie si din cate stiu nu s-a anuntat nimic.
Nu.
Nu stiu. Daca mai sunt teste probabil ramane ca pana acum : cei cu test negativ merg la scoala. Daca situatia devine naspa rau atunci da, probabil se va face online.

* nu stiu cum e pentru cei din 1-4