| nice67 a întrebat:

Buna seara TPU! Unde as putea gasi lectii in engleza cu audio? thinking

Răspuns Câştigător
| RozAnasiioana a răspuns:

Http://engleza.biz/fraze-c.html
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci pe ''Google Translate'' si sa scrii de ex in romana :Buna ziua si de partea cealalta iti apare scris :Hallo, este jos un semn ca un audio, apasa pe el si iti da mostra cum se pronunta in engleza.Ori dupe pe YouTobe si scrie :Lectii Romana-Engleza, sau ceva de genul. Succes!big grin Fundita?batting eyelashes

| nice67 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. happy