| Tzelu a întrebat:

Sper sa am puteti ajuta.Imi puteti da site-uri de unde pot cumpara cartea "Unbearable Lightness"de Portia de Rossi? As da si un milion de fundite daca as putea.Va rog foarte mult!
PS:Scuze pentru categorie dar nu prea se incadreaza nicaieri. happy

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Uite ca am gasit-o si in magazin online dar dureaza 2 saptamani pana o primesti:)http://www.libris.ro/......38516.html sa te bucuri de ea

| Tzelu explică (pentru babyalexa):

Multumesc foarte foarte multhappy

| babyalexa a răspuns (pentru Tzelu):

Cu multa placere, si eu iti multumeschappySpor la citit, m-ai facut si pe mine curioasa si imi voi da comandahappy

| Tzelu explică (pentru babyalexa):

Ma bucur foarte mult ca te-am facut si pe tine sa o citesti.Eu tocmai mi-am facut comanda si abia astept sa o primesc desi banuiesc ca o sa imi ia ceva timp sa o citesc avand in vedere ca e in engleza.Mersi mult de tot din nou. happy

| babyalexa a răspuns (pentru Tzelu):

Cu multa placere.Sa imi spui si mie te rog in cat timp ti-a venit comanda.

| Tzelu explică (pentru babyalexa):

Sincer nu prea am masurat dar cam in 7 zile lucratoare