| GABRIEL_8578 a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog un top 10 meseri banoase si usoare, dupa parerea voastra, funda!

5 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

1 = arhitect, 2 = psiholog, 3 = constructor, 4 = copywriter, 5 = politist, 6 = om de la banca, 7 = avocat, 8 = auditor financiar, 9 = traducator, 10 = head-hunter

Uite si un site : http://www.studentie.ro/......VE-id43018

| ajutorul3000 a răspuns:

EU ZIC :
1.vedeta rock sau de care vrei.
2. avocat
3.prezentator tv sau altceva.
4.patron
5.ziarist
6.Doctor
7.politist
8.sofer
9.paznic
10.gunoier
Nu stiu eu prea multe asta e parerea mea

| ionelutza_7448 a răspuns:

Draga mea.deci u vrei banoasa si usoara... poti sa te faci traseista... fara suparare dar eu una cand am vazut intrebarea ta doar la acest lucru ma gandeam faci bani usor sper ca nu te-a deranjat raspunsul meu tongue

| andrey1010 a răspuns:

Politician, prezentator tv, designer, fotomodel, agent imobiliar, avocat, secretar, actor, artist

| Marina_4745 a răspuns:

* Business analyst - 620, 12 euro
* Inginer - 608, 82 euro
* Consilier juridic - 605, 94 euro
* Director vanzari - 554, 56 euro
* Bucatar - 536, 06 euro
* Account Manager - 516, 9 euro
* Administrator IT - 510, 88 euro
* Programator Java – 506, 52 euro
* Unit manager - 458, 03 euro
* Tehnician - 443, 68 euro