| Aida010 a întrebat:

Stie cineva cum pot invata pentru corigenta la matematica fără să fac meditatii, adică daca stiti ceva site-uri de pe care sa invat sau sa imi dati sfaturi? Multumesc.

1 răspuns:
| Alexx234qw a răspuns:

Eu stiu un site, se numeste: lectii virtuale. Intri pe el (te cinectezi cu un cont) si iti alegi materia si clasa si ai acolo lectiile prezentate de o fata in niste videoclipur.
Daca esti clasa a9-a sau a10-a te pot ajuta si eu cu unele chestii daca vrei.