| notsurewhoiam a întrebat:

Ştie cineva dacă anul viitor la medicina în Sibiu se va da admitere din chimie şi biologie obligatoriu şi nu la alegere? Site-ul lor nu e actualizat la timp şi mi-e teama ca o sa anunte prin decembrie ca se schimba admiterea.
Care e termenul maxim înainte de admitere în care se mai poate schimba ceva?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu vrei să GHICIM?

Modalitatea de admitere şi materiile la care se susţine examen sunt stabilite prin Regulamentul/Metodologia de admitere care se aprobă în perioada ianuarie-martie 2015 ( uneori chiar mai târziu )!

Toate cele bune.

| StudentăLaMedicină a răspuns:

Inca nu se stie sigur. Pentru mai multe detalii uramareste site-ul. Din cate stiu eu, au obligatia de a anunta cu 6 luni inainte.