| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca de exemplu eu am dat examenul de bacalaureat in prima sesiune si nu am luat o proba si in prima sesiune am depus toate actele foaia matricolă, copie de certificat de nastere si buletin, si pozele alea mici si acum daca ma duc sa ma înscriu si in a doua sesiune trebuie sa fac dosar si sa duc din nou aceleasi acte? (In afara de cererea de înscriere pe care am completat-o in prima sesiune si stiu ca acum trebuie să completeze alta).Va rog sa ma ajute cineva. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Actele au ramas acolo sigur, pentru siguranta ia buletinul si ce.ti mai trebuie, sa nu faci doua drumuri, poze sigur nu iti mai trebuie. Ai dreptul sa dai gratuit doar 2 sesiuni, dupa platesti o taxa.

| aaanamariaaa a răspuns (pentru aneliram):

Am fost astazi si mi.au trebuit toate actele din nou. Le am pregatit in caz ca o sa mi le ceara, si a fost nevoie sa le depun din nou. Mersi de raspuns.

| aneliram a răspuns (pentru aaanamariaaa):

Succes la examen!