| Dreammm a întrebat:

Stie cineva daca se acorda burse sociale pentru 2 frati studenti la aceeasi facultate?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca indepliniti conditiile de acordare sigur ca se vor acorda, puteti sa fiti si mai multi frati, fiecare are dreptul lui.

| Dreammm explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru ajutor!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, dacă îndepliniţi condiţiile pentru acordarea bursei sociale, atunci veţi primi ( chiar dacă sunteţi 2 fraţi la aceeaşi facultate ).

Toate cele bune.

| Dreammm explică (pentru bursuc001):

Apreciez ajutorul, dar din pacate nu era bursa disponibila, multumesc oricum!

| bursuc001 a răspuns (pentru Dreammm):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| Mihaela1964 a răspuns:

Bine inteles ca se acorda, sunt doi studenti diferiti, care vor intocmi doua dosare separate pentru acordarea burselor.

| Dreammm explică (pentru Mihaela1964):

Din pacate, nu era nici o bursa disponibila pentru specializarea mea de oricum apreciez ajutorul.Multumesc!