| Grey96 a întrebat:

Stiti cumva cate saptamani va avea vacanta de iarna in 2011? Am auzit de la cineva ca va avea 4 saptamani dar nu stiu sigur. Deci?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Vacanţa de iarnă din acest an şcolar începe pe 24 decembrie şi se termină pe 15 ianuarie, deci durează trei săptămâni.
Citeşte mai multe aici:
http://www.ziuaveche.ro/......35326.html

2 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Vacanta de iarna va avea 3 saptamani si va incepe de 23 decembrie, putin mai tarziu decat de obicei, dar vom sta mai mult acasa.

| anotimp2 a răspuns:

Vacanta de iarna incepe in 24 decembrie 2011 si se incheie in 15 ianuarie 2012, avand astfel 3 saptamani. Fundaa?