| Tripp91 a întrebat:

Cate saptamani avem vacanta de iarna dar cea de pasti?

16 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

3 de iarna si 1 de paste.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ella3133):

Corectlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ella3133):

Si Scoala Altfel inainte de vacanta de Paste.

| Ella3133 a răspuns (pentru anonim_4396):

In afara de aia

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Iarna: 3 sapt, Pasti: 2 sapt. Funda?

| alexy19a a răspuns:

De craciun vom avea vacanta 3 saptamani. Iar de paste o saptamana deoarece anul trecut am avut vacante mai lungi.

| Adelina004 a răspuns:

Vacanta de iarna:22 deciembrie-13 ianuarie
vacanta de primavara:6 aprilie-21 aprilie
vacanta de vara:22 iunie-8 septembrie
Astept funda daca consideri ca te-am ajutat :* puppy dog eyes

| PattyC a răspuns:

3 saptamani de iarna si 1 saptamana de pasti.

| 1AlexS a răspuns:

Frate...Saptamana de pasti va avea 1 saptamana.Deoarece pastele este pe 5 mai, iat vacanta noramala era in aprilie...V-om avea 1 saptamana in aprilie atat.De craciun avem 3 sapt

| Ruben04 a răspuns:

Mane dai funda la asa ceva? laughing) nu sti ca avem 3 saptamani de iarna si cred ca 1 de pasti? laughing

| TeLefonCubĻuştutž a răspuns:

In vacanta de iarna avem 3 saptamani, iar in cea de paste 1 (cam putin)

| TeLefonCubĻuştutž a răspuns:

Pentru ca am inceput sc pe 17 ne-a luat din vacanta de paste, aveam 2 sapt

| alecs14alecs96 a răspuns:

Vacanta de iarna - sâmbătă, 22 decembrie 2012 - duminică, 13 ianuarie 2013

Vacanta de primavara(Pasti) - sâmbătă, 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013

| Deltah a răspuns:

3 saptamani in vacanta de iarna si una de pasti

| ancuta96 a răspuns:

De Pasti:o saptamana
De Craciun:3 saptamani
De vara:aproape 3 luni
Si vom avea o saptamana extraculiculara prin primavarawinking