| BellatrixB a întrebat:

Buna,stiti cumva daca facultatea politehnica din Iasi (sectia AC) are propria culegere pentru admitere(matematica)Daca da, link va rog.Nu conteaza daca e pdf sau tiparita.Daca nu au,imi puteti spune va rog ce culegere as putea folosi(Bucuresti, Timisoara etc.). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| heyitsmexd a răspuns:

Hei, asta a ajutat-o mult pe o prietena de-a mea, sper sa iti fie de folos!

https://ligaac.ro/......obleme.pdf

| BellatrixB explică (pentru heyitsmexd):

Multumesc mult big grin

| Lupuleasa_Alexandra_1998 a răspuns (pentru BellatrixB):

Buna! m.ati putea ajuta si pe mine cu o culegere online? multumesc