| persoanna1anonima a întrebat:

Buna, stiti vorba aia?,, Acum ai facut o fața noua, nu te-am mai vazut asa" adica cand facem o fața noua pe care nu am mai facut-o pana acum întrebarea mea este, cate fețe noi putem face?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sunt destul de enervanti aia cu 2 fețe... la ce ar trebui mai multe?

| johnnny123 a răspuns:

Nu, nu stim "vorba aia" pentru ca nu exista.
Oare cate conturi iți vei mai face ca sa pui intrebarile astea tembele despre "cate fețe poți face" si "cum poți sa copiezi privirea altcuiva"?

| Mogiojojo a răspuns:

Poate atunci când ne strâmbăm. Foarte multe fețe. Apropo câte conturi ai?

| persoanna1anonima explică (pentru Mogiojojo):

Doar pe asta ca la celelalte numai stiu parola laughing