| DeeaLoveAngels a întrebat:

Sun noua pe aici si am nevoie de putin ajutor... Cine poate sa-mi spuna, va rog, un site, ceva unde sa gasesc informatii cu privire la Resursele naturale: Importanta lor pentru un organism sanatos? Multumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| DeeaLoveAngels explică:

Hey Inspiratie! Mersi de sugestie dar am o mica problema... Nu se incarca de niciun fel pagina respectiva, este alba toata...

| Inspiratie a răspuns (pentru DeeaLoveAngels):

Dureaza cateva minute pana se incarca pdful pentru ca este mai mare.

| DeeaLoveAngels explică (pentru Inspiratie):

Ok mersi mult oricum, o sa incerc din nouwinking