| pwp a întrebat:

sunt a 8-a si sunt confuza legat de tezele cu subiect unic(examen)
pe semestrul 1 dam teza facuta de profesorii nostri la
pe sem 2 dam examenul, si mai dam si tezele acelea care le-am dat pe semestrul 1? romana, matematica, istorie(sau geografie)

Funda love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dam tezele la clasa la romana, matematica si istorie/geografie pe ambele semestre. Examenele le vom da la romana si matematica, dupa 20 iunie, si nu vor avea legatura cu acele teze.

2 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Uite cum sta treaba: noi (cei din clasa a -8a) terminam scoala cu o saptamana mai devreme decat ceilalti pe 10 iunie(ceilalti termina vineri in aceeasi saptamna) apoi pe 20 iunie 2011 dam teza la romna iar pe 22 iunie la mate (pe 21 iunie dau cei care nu sunt romani la limba lor materna) pe 24 iunie apr rezultatele si ai vreo 4-5 ore sa depui contestati la ce nu iti convine iar apoi a doua zi vei avea rezultatele la contestati, Iar la geografie si istorie o sa dam o teza in timpul anului scolar(cam in jurul datei cand se dadeau tezele anul trecut) vei da la ce consideri tu ca te pricepi mai bine dintre geografie si istori dar ai grija deoarece nu imi mai poti schimba alegerea facuta deci daca dai la geografie in primul semestru tot la geografie vei da si in urmatorul.
Sper ca te-am ajutat

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Si eu dau teze crying pe 30noiembrie crying de ziua mea