| Jenny112 a întrebat:

Sunt clasa a 10-a. As vrea sa ma transfer din semestru 2 ( in vacanta intersemestriala) la alt liceu, doar ca e in alt județ. Cum v-a trebui sa procedez? Mai dau diferențe dacă merg pe același profil? (mate-info)?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa depui cerere de transfer, semnata si de un parinte, la liceul unde vrei sa te transferi, inainte de vacanta dintre semestre.
Daca nu schimbi profilul nu trebuie sa sustii examene de diferente.