| AllieM a întrebat:

Sunt la un liceu dintr-un judet, profil mate-info, si as vrea sa ma transfer in alt judet, la acelasi profil. In ce perioada se pot face inscrieri si ce acte mi-ar trebui?

Răspuns Câştigător
| goshty a răspuns:

Se poate face doar intre ani, adica vacanta de vara si iti trebuie foaia matricola si ce ai dus tu la liceu cand te-ai inscris(ex: diploma de la testele nationale.)

| AllieM explică (pentru goshty):

Multumesc, m-am interesat si la scoala...si trebuie mai intai mers la scoala la care vreau sa ma inscriu, ca sa-mi aprobe cerere. happy

1 răspuns: