| MadaMadalici a întrebat:

sunt clasa a 11-a si de ceva vreme ma tot gandesc la ce facultate as vrea sa merg. M-am decis in cele din urma ca cel mai bine m-as plia pe Relatii Internationale si Studii Europene. As dori sa fac facultatea afara, din punt de vedere ar informatiei suntem foarte limitati... la scoala nimeni nu te informeaza cu nimic. As dori sa imi spuneti unde in Europa sunt facultati bune pe acest domeniu? Multumesc,

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Austria, Germania, Elvetia, Anglia, Franta, Spania si chiar in Italia.