| Pascu_Teo_1999 a întrebat:

Sunt clasa a 12 a, la profil uman si o sa dau bacul anul asta.Credeti ca am timp sa mi invat pana la bac si sa obtin o nota buna? Multtumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ai timp, in fiecare zi aloci cate 1-2 ore extra, sa inveti din anii anteriori, iar sambata si duminica cate 3-4 ore.

| Crackman a răspuns:

Daca ai incepe invatatul in loc sa pui intrebariwinking da ai putea.

| leapșa a răspuns:

Ai timp.
Incepe sa inveti suplimentar in weekend-uri, sa faci exercitii la engleza sau la ce limba ai bac; sa faci comentarii la romana.
Ai destul timp- asta daca te apuci de pe acum.

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Oho, și încă cât :)) E foarte bine că te preocupă această chestiune din timp. Niște materiale foarte bune pentru BAC găsești aici: www.facebook.com/VreauSaIauBACul