| jackie12345 a întrebat:

În clasa a 11-a, al doilea semestru m-am transferat de la profil uman la tehnologic.
După cum știți, trebuie să dau bacul la mate. Îmi este foarte greu să recuperez 2 ani și jumătate și nici nu cred că voi reuși pana în luna iunie.
Ce ar trebui să învăț pentru a obține măcar nota 5?

4 răspunsuri:
| Bingoo a răspuns:

Eu recomand niste meditatii.30 de lei 2 ore nu e chiar mult

| jackie12345 explică (pentru Bingoo):

Profesorul meu de mate a zis ca dau bani aiurea dacă ma duc la meditații

| Green66 a răspuns (pentru jackie12345):

Dacă faci meditație cu un profesor bun nu cred că e imposibil să iei peste 5. Nu ai nimic de pierdut dacă îți dai interesul.

| Bingoo a răspuns (pentru jackie12345):

Minciuni! spune-i ca te duci la el si o sa vezi ca ca nu mai e aiurea