| aliybella a întrebat:

Sunt clasa a 12 a si vreau sa dau la medicina veterinara in bucuresti dar nu stiu daca este vreo admitere ceva iar pe site-ul lor nu am gasit. daca cineva stie sigur despre ce e vorba astept raspuns

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Cred ca de asta zici http://www.fmvb.ro/invatamant_/admitere_/studii-de-licenta in josul paginii ai informatii despre acte si program (este pe 2010 dar la fel va fi si pe 2011), vezi ca tot acolo gasesti si ultimele medii de intrare la buget