| Addutzssa a întrebat:

Buna happy. Sunt clasa a 8-a, deci va trebui sa imi aleg un liceu unde sa dau. M-am gandit la Stefan Odobleja si Dimitrie Bolintineanu, din Bucuresti. Nu stiu pe care sa il aleg. Am inteles ca la Stefan Odobleja se invata foarte bine si foarte mult, disciplina estee pusa bine la punct, ne trebuie unifoma [ bleah ], iar la Bolintineanu am inteles ca este un liceu chiar bun. Eu imi doresc la intru la profilul mate-info, pentru ca dupa aceea imi pot alege mai multe facultati. Nu vreau nici un liceu in care sa iti faci de cap, dar nici unul in care nu ai loc nici "sa respiri". Ce sa aleg? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| BTrix23 a răspuns:

Iti pot da eu mai multe detalii despre odobleja ca e liceul meuhappy da-mi un pm cu ce te intereseaza (da, uniforma e obligatorie-tricou alb + ecusonsad si de anul asta vinerea poti veni cum vrei imbracata; ani trecuti mai puteai fuma pe ascuns in curte dar acum nu...asta daca fumezi si in liceul asta se invata...de frica, de buna-voie)
Astept intrebaribig grin

| Addutzssa explică (pentru BTrix23):

Sunt boboc in Odobleja ♥! Dar se invata dupa-amiaza, sau dimineata in clasa a 9-a acolo?

| ANN0yMus a răspuns:

Curand nu o sa te mai intereze invatatul sau discplina, deci dai unde crezi!