| DinaraStakhovska a întrebat:

sunt clasa a 8a in Ploiesti si as vrea sa da la liceul Alexandru Ioan Cuza la stiintele naturii, cum sunt profesorii, in special cei de fizica, chimie si matematica.In clasele a 8a si a 7a nu prea am facut chimie, am avut o profa care nu isi batea capul cu noi si mi-e cam frica.

2 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Buna
te sfatuiesc ca in vacanta de vara sa incerci sa te uiti tu putin peste chimie, daca nu ati prea facut chimie ar fi bine sa ceri caietele cuiva care chiar ca a facut
trebuie sa fi constient ca odata ce vrei sa mergi la stiinte ale naturii o sa faci multa chimie

| Crisss22 a răspuns:

Pur si simplu ar trebui sa te pui pe invatat daca vrei sa stii macar lucrurile esentiale.