| munteanumarian2000 a întrebat:

Bună, sunt clasa a 9-A pe profil economic profesional doresc sa ma transfer la un liceu teoretic (profil uman), ce trebuie sa știu sa ma pot transfera? Nu îmi place la acest liceu deloc. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gandeste-te de 1000 de ori inainte sa faci prostia vietii, fiindca un liceu economic iti da sanse la un job decent, pe cand un liceu teoretic, nu-ti ofera nimic.

| SociopatuI a răspuns:

Puiut, vezi ca ai in liceu secretariat. Ei cu asta se ocupa. Atat de management cat si de informatii. Cat de greu este ca intr-o pauza sa te duci sa te interesezi corect? Stai ca un rusinica sa ne intrebi pe noi ce si cum din spatele unui avatar si o poza default. Cu rusinea nu faci nimic in viata. Mai esti si la profil economic, un profil ce te pregateste pentru a lucra intens cu persoanele, dar tie iti este rusine sa te duci sa te interesezi la secretariat de necesarul de documente pentru dosarul de transfer.