| Cristi72992859 a întrebat:

Bună, sunt clasa a IX a și vreau sa ma transfer acum în vara de pe tehnologica pe stiinte sociale, trebuie sa dau diferențele din latina, muzica și desen. Îmi puteți spune ce exerciții/subiectr au picat în anii anteriori? E greu la diferențe? Ar fi vreun motiv sa îmi fie frica de ele?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Îmi puteți spune ce exerciții/subiectr au picat în anii anteriori"

in ce județ, ce oraș, ce liceu?

PS - diferențele din latina, muzica și desen nu se susțin, se dau (dacă-ți aprobă tranferul)