| Maria_6392 a întrebat:

Sunt clasa a opta si in curand voi da examenul pentru admitere la liceu. Am medii destul de mari si in princpiu as vrea sa dau la stiinte ale naturii, insa parintii mei zic ca eu as putea merge si la mate-info.
De aceea as vrea sa va intreb cum e la mihai vitezu profil mate info intensiv engleza? Si cum e Spiru Haret stiinte ale naturii intensiv engleza.
Daca ati putea sa-mi dati opinii si despre alte licee ori despre cum e examenul pentru intensiv v-as fi recunoascatoare. /Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vladomison12 a răspuns:

Esti intr-o mare incurcatura. sorry. Nu te pot ajuta