| joda14 a întrebat:

Am o intrebare despre liceu. Cate ore si ce ore se fac la profil real intensiv (specializare) mate -info.
Daca va ajuta licee gen Spiru Haret, C.A Roseti,. din Bucuresti sector 2.

Daun FUNDA!

3 răspunsuri:
| Maddalinapunct a răspuns:

Eu sunt la mate-info in clasa 9 si am 30 de ore pe saptamanawinking

| joda14 explică (pentru Maddalinapunct):

Ce ore ai tote orele pe care l-ai avut in generala + ce se face la liceu. Ca eu am prieteni la liceu si imi ziceau ca la filologie nu fac pic de matematica.

| joda14 explică (pentru Maddalinapunct):

La ce liceu din?