| Amalia1035 a întrebat:

Sunt clasa a X la sociale și as vrea sa ma transfer la științe ale naturii în semestrul 2, dar am mari temeri legate de faptul ca nu voi face față. Pa ce voi da diferente? Este prea târziu sa ma transfer?

Răspuns Câştigător
| oanaoana97 a răspuns:

Nu este deloc tarziu! Crede-ma nu e greu! Cunosc persoane care s-au transferat si au facut fata! Eventual poti incepe putina pregatire cu un profesor pana deprinzi ce si cum. du doar inceaca! Multa bafta!

| Amalia1035 explică (pentru oanaoana97):

Mulțumesc din suflet!?

| Amalia1035 explică (pentru oanaoana97):

Mulțumesc mult! ????