| Millanteria a întrebat:

Sunt constienta ca nu am voie sa cer ajutor pe TPU in legatura cu temele, dar risc. Maine am teza la romana si am de invatat foarte mult. La tehnologie pe langa invatat ne-a dat sa facem un referat cu titlul "Aranjarea mesei familiale pentru pranz". Nu am nicio idee.
P. S. Multumesc mult, si as aprecia daca mi-ati raspunde fara sa ma jigniti.

1 răspuns:
| Chocoolatte a răspuns:

Pai e usorlaughingscrii ca masa de pranz e cea mai importanta mai ales atunci cand e in familie, si scrii cum se pun furculitele paharele si celalalte, decorul adica fata de masa sa fie speciala si alta alea ...bafta laughing