| anonim_4396 a întrebat:

sunt din judetl braila si am si eu o intrebare. sunt clasa a 8-a si trebuie sa ma decid la ce liceu sa ma duc.am medie mare si de aceea vreau balcescu ori murgoci. dar nu stiu unde? voi unde credeti ca ar fi mai bine? sa se face si carte...sa fie si profesorii buni.mai ales ca as vrea sa ma axez pe engleza big grinbig grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| hiigee a răspuns:

La amandoua liceele e destul de greu, daca intri acolo trebuie sa tii pasu cu ceilalti.la balcescu am auzit ca profesorii au ceva mai multe pretentii...depinde unde vrei tu acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as crede balcescu

| kpr a răspuns:

Murgoci,ofc...profesorii sunt intelegatori dar stiu foarte bine sa predea...crede-ma sunt si eu tot a 8a si din a 5-a am mancat murgoci pe paine.ti-as recomanda filologie sau mate-info bilingv.e alegerea ta