| Madsss a întrebat:

Sunt eleva in clasa a 9a la C.N Gheroghe Sincai, si din semestrul 2 as dori sa ma mut din liceu. Ma gandeam la Sava/Lazar? Voi ce ati alege? Toate parerile sunt bine venite, sunt intr-o mare dilema si nu stiu ce sa fac...

2 răspunsuri:
| daviati789 a răspuns:

Eu vreau sa te intreb de ce vrei sa te muti?(am mai gasit o fata in aceeasi situatie din acelasi liceu) si apropo sunt si eu intr-o dilema ca a ta...tu pe ce profil esti si vrei sa ramai pe acelasi? Chiar as vrea sa mai vorbim ca si eu sunt in aceeasi situatie...mersi mult:*

| am456r1 a răspuns:

Eu nu stiu de ce ai vrea sa te muti din Sincai, pentru ca e unu din cele mai bune trei licee. In orice caz Sava e mai bun ca Lazar