| LovellyAngel a întrebat:

Sunt eleva in clasa a noua la C.N Gheorghe Sincai, Bucuresti, si as vrea sa ma mut ori la Lazar, ori la Sava. Ce ati alege si de ce?

3 răspunsuri:
| daviati789 a răspuns:

Hei...si eu sunt cam in aceeasi situatie si cautam un raspuns la intrebarea asta complicata... poti sa-mi spui pe ce profil esti si daca vrei sa ramai tot pe asta?(si apropo de ce vrei sa te muti?)

| LovellyAngel explică (pentru daviati789):

Sunt la mate -info, raman la fel, si vreau sa ma mut pentru ca nu ma simt bine si nu sunt proiecte, activitati... Tu esti tot in Sincai?

| daviati789 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Nu sunt in alt liceu si nu vreau sa-l mentionez...dar crezi ca am mai putea vorbi despre asta pentru ca sunt foarte confuza si chiar mi-ar trebui un sfat.mersi mult si daca poti lasa-mi un id:*