| AndraBalan a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a si vreau sa dau la facultatea de arhitectura. Ma poate ajuta cineva cu niste site-uri de pe care as putea invata pentru examenul de admitere? ( am cunostintele de baza)

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Pentru o asemenea facultate, la stat, pe locurile bugetare, te-ai trezit tarziu, daca inca nu stapanesti foarte bine matematica si desenul. Este o facultate frumoasa, inca de viitor, dar foarte grea. Nu exista asemenea site-uri care sa te ajute acum.