| PetruDolhescu a întrebat:

Am o prietenă în clasa a XII-a care își dorește mult să meargă la Facultatea de Arhitectură din Cluj-Napoa și are nevoie de ceva meditații la desen pentru examenul de admitere. Cunoașteți studenți de acolo care i-ar putea arăta una, alta și împărtăși din cunoștințele deja dobândite?

3 răspunsuri:
| piticulgri a răspuns:

Salut, la desen liber te pot ajuta. Acceseaza linkul asta:
http://mercador.ro/......1nf1x.html

| PetruDolhescu explică (pentru piticulgri):

Mulțumesc mult pentru răspuns. Ai puteam să-mi dai numărul tău de telefon ca să discutăm mai multe detalii?

| piticulgri a răspuns (pentru PetruDolhescu):

O sa-ti trimit pe privat tie si celor care mai sunt interesatiwinking