| dianna_2063 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si am nevoie de un discurs de multumire pentru doamna prof. de franceza (e obligatoriu) si sincer nu am nici o idee. Btw e preoteasa. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Desi anii se vor scurge, amintirile si toate sentimentele pe care ni le-ati impartasit noua, vor ramane in sufletele noastre.Va multumim ca ati avut incredere in noi, ca ne-ati ajutat si la bine, dar si la greu.
Acum, ne apropiem cu pasi repezi de finalul unei povesti, dar datorita dumneavoastra, ne-am imbogatit cunostintele, datorita dumneavoastra avem sansa de a fi ceva in viata si de a realiza ceva.
Va multumesc pentru aceasta sansa!

Cu mult drag,

X

4 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Pt cand il ai de facut?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discurs de multumire? E diriginta voastra? Mai, peste cativa ani va va cere sa-i faceti un altar cu lumanari...
Din cate stiu eu, relatia profesor-elev, la scoala, ar trebui sa fie stric profesionala, fara dulcegari sau prea multe detalii. In timpul liber, e alta filosofie.

Doamna profesoara, va sunt sincer recunoascatoare pentru efortul pe care l-ati depus, avand rabdare cu noi si invantandu-ne doar lucruri bune. Sunteti o persoana pe care o respect, admir si la anul sper sa fiti mai putin pretentioasa, sa ne motivati absentele si sa uitati de aceasta scrisoare de multumire, care mi se pare un lucru inutil.
Va doresc o vacanta minuntata, si un an scolar 2010-2011 departe de noi.
Cu multa bucurie in suflet, o fosta eleva.

Răspuns utilizator avertizat
| dianna_2063 explică:

Nu e diriginta mea...si sunt in clasa a 8-a nu o sa o mai am la anul ca profesoara.multumesc frumos pentru raspunsuri chiar m-ati ajutat