| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 8 si vreau sa ma gandesc bine la viitorul meu. Vreau sa intru la un liceu bun Mie. Nu vreau un liceu care sa se bazeze pe matematica sau romana. As putea merge la liceul economicdin baia mare dar ...nu am ce sa devin ..imi spuneti ce licee din Baia Mare sunt si ce meserie pot avea mersi

Răspuns Câştigător
| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Înafară de bac liceul nu este important pentru viitorul tău. Facultatea este. Sfatul meu este să înveţi cât să intri la liceul pe care ţi-l doreşti şi să iei bacul. Apoi vezi tu ce faci cu viaţa ta.