| deeadeea111 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 8a si maine am faza pe scoala a olimpiadei de limba romana, ce subiecte o sa avem?

Răspuns Câştigător
| GABARSOLON a răspuns:

Gba

| deeadeea111 explică (pentru GABARSOLON):

Ce inseamna gba? gabarsolonule

11 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Pai...mai bine l-ai intreba pe un medium, ceea ce noi nu suntem. Daca tot esti la olimpiada mai bine ai invata decat sa cersesti subiectele pe care nimeni nu le poate avea avand in vedere ca in dimineata examenului sunt trimise de catre inspectoratwinkingBafta!

| deeadeea111 explică (pentru Idc12345):

Da ce ti-am cersit tie ceva? eu am intrebat aproximativa cam ce o sa primim.te si umfli tu repede in pene

| Idc12345 a răspuns (pentru deeadeea111):

Daca tot esti la olimpiada la romana, nu este corect sa zici "eu am intrebat aproximativa ". Daca ai intrebat aproximativ, invata sa te exprimi deoarece felul in care te-ai exprimat dovedeste ca tu vrei subiectele reale :" Buna sunt in clasa a 8a si maine am faza pe scoala a olimpiadei de limba romana, ce subiecte o sa avem?"

| deeadeea111 explică (pentru Idc12345):

Bine ca stii tu sa te exprimi ....se vede ca esti invidios

| Idc12345 a răspuns (pentru deeadeea111):

Foarte invidioslaughing. Stai linistita, draga mea (chiar nu esti, este ceva formal tongue) ca nu esti singura "olimpica "de aiciwinking.Te-ai dus si tu la olimpiada first time? Ma bucur pentru tine, si chiar nu imi pasa daca treci sau nu.Cu toate ca parerea mea este ca trebuie sa mai citesti, sa inveti sa te exprimi si sa nu mai fi asa laudaroasawinking. Apropo, ai pus patru puncte (.) si trebuia sa pui 3 iar dupa semnul de punctuatie "puncte puncte"
se incepe cu litera mare, olimpico!

| deeadeea111 explică (pentru Idc12345):

Stii ceva, eu pun punct acestei dispute. Oricum cel mai destept cedeaza primul
:-P

| Idc12345 a răspuns (pentru deeadeea111):

Mda...Parca ziceai ca pui punct dar vad ca tot tu esti aia care-mi cometeaza la intrebari. Daca pui punct acestui conflict, invata sa pui punct si -n viata realawinking

| deeadeea111 explică (pentru Idc12345):

Ciocu mic!

| deeadeea111 explică:

Daca se poate sa-mi spuneti ce v-a dat voua

| vlad89c a răspuns:

O sa aveti ceea ce vor profesorii.