| Andreea256 a întrebat:

Buna sunt in clasa a Vll-a si fac fizica din a 6 straight face ca de obicei nu inteleg nimic in a 6 am avut un 3 si un 5 si noroc ca mi-a pus ea asa din burta 6. ca daca nu. si acum am 2 de 4 maine dam test din mai multe chestii centru de greutate etc parghi si n-am inteles nimic degeaba stiu teoria sau definitia ca tot nu stiu s-o rezolv problema aveti ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| Zuzy a răspuns:

Scuze nu am cum sa te ajut doar cas vroiam sa iti spun, ca si eu sunt cls a 8a si urasc fizica. e cea mai oribila materie ever! tu cand te apuci sa faci problema aia importanta de la sf scire si definitiile la ce ai folosit tu acolo, nu te depuncteaza dar sa vada ca stii si ca invetzi si sa nu isi imagineze ca esti o putoare. pe mine de obicei ma puncteaza si pentru def in plus. spre norocul meu si am media 8. Oricum bafta!

2 răspunsuri:
| fantastica a răspuns:

Tu te du la test...
eu maine la fel am test, dar la istorie, nu vreau sa-mi stric notele si n-am sa ma duc...

| Andreea256 explică (pentru fantastica):

A zis cine nu vine la test are 2...