| corinaP a întrebat:

sunt in ultimul an la un liceu cu profil real si sunt foarte nehotarata in ceea ce priveste facultatea, probabil ca majoritatea persoanelor de varsta mea. ASE, SNSPA, Jurnalism, Drept sunt optiunile la care ma gandesc acum si sincer este foarte greu. Daca ma puteti ajuta cu sugestii sau informatii care mi-ar fi utile despre vreuna dintre aceste facultati...va multumesc!big grin

1 răspuns:
| sorinL1 a răspuns:

Profilul real nu are nici o treaba cu ce facultati vrei tu sa urmezi (cu exceptia ASE). As zice ca mergi la Polil; macar te axezi in continuare pe real.

La urma urmei, decizia finala este a ta.