| ceasca5 a întrebat:

Buna, sunt la facultatea de arhitectura UPT si dupa afisarea rezultatelor am constatat ca am doar 34 de credite din cele 35 necesare deci practic am nevoie doar de un credit. Nu exista nici o modalitate da a face rost de un singur credit? Iar in cazul in care nu reusesc atunci sunt nevoit sa platesc taxa integrala a anului si sa si repet anul 1 sau cum se procedeaza?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poți ar fi bine să vorbești cu un coleg de al tau cunoscut sau cu un profesor dar totuși dacă ești în situația de care ai scris poate sa fie și așa cum zici tu. Poate nu ați am rezolvat chiar întrebarea și îmi cer scuze dar nu prea știu despre întrebările care le ați scris dumneavoastră. Doamne ajutava.