| raresul123456 a întrebat:

Sunt clasa a 9 a și la anul vreau să mă transfer la științe sociale, acum sunt pe comerț și ieri am fost la secretariatul liceului la care vreau să mă transfer și am întrebat din ce dau diferențe și mi-au zis din muzica, desen și latină. Am întrebat câțiva copii de acolo dacă se poate să-mi dea și mie manualele la materiile respective sau să-mi facă poza ca să le cumpăr și mi-au zis că nu există manuale la desen și muzică. Ce as putea face daca nu există manuale la muzică și desen, de unde as putea să învăț pentru diferențe?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce as putea face daca nu există manuale la muzică și desen"

la desen și muzică, NU se invață... hai să fim serioși!

| raresul123456 explică (pentru sierra1):

Atunci, de ce mai dau probe la ele?

| sierra1 a răspuns (pentru raresul123456):

Că așa scrie (degeaba)