| Alexandra149 a întrebat:

Buna, sunt nedumerita in privinta unui liceu.Eu am termimat a 8 cu media 9.18 si am intrat la liceul Iulia Zamfirescu Mioveni.Nu stiu daca am facut o alegere corecta sau trebuia sa ma duc la Zinca. Daca ar fi fost mai bine sa intru la Zinca, cum pot sa ma transfer?

1 răspuns:
| elcosmin a răspuns:

Vorbesti intai cu liceul unde vrei sa te transferi, daca te primeste, vorbesti cu directorul din liceul in care ai intrat si ceri transfer. Bafta