| Klos a întrebat:

Bună, sunt pe desen tehnic și aș vrea să mă transfer pe filo sau științe sociale. La ce materii aș da diferențele ținând cont că am terminat clasa a 10-a și de unde aș putea învăța pentru diferențe?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei sustine examene de diferente la materiile obligatorii facute la profilul de transfer si pe care nu le-ai facut la actualul profil.
Tu stii ce materii obligatorii ai facut, intereseaza-te ce materii s-au facut la profilul de transfer si apoi cauta manuale de la acest profil pentru materiile la care vei sustine examene de diferente.
Nu cred ca vei gasi aici un utilizator care sa stie raspunsul concret si exact la intrebarea ta.