| penelope a întrebat:

sunt studenta in anul 2 in domeniul stiintele educatiei.Am de prezentat ca si metoda de predare invatare modelarea didactica. Vreau din suflet sa ma ajutati, sa-mi spune-ti o metoda, o aplicatie cum as putea-o prezenta cat mai atractiv, aplicatii.As vrea sa fac niste planse dar nu am nici o idee.va rog sa ma ajutati.Va multumesc

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Băi vere, voi ați luat-o razna de tot.
Păi tu studentă și nu te descurci dar ai pretenția să ai loc de muncă!
Nu s-a predat nimic la cursuri, seminarii sau nu frecventezi?
Site-ul nu vă onorează "comanda" din lipsa nerespectării politicii, da?
Pune mâna și dă-ți silința să promovezi fără noi.
Pa, pa.