| DeeaLauu a întrebat:

sunteti care dati bac-ul acum? Ce credeti ca o sa dea la romana?hee hee)...sunteti pregatiti? ink câteva zile straight face

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, voi da Bacalaureatul, profil uman. Mă simt pregătită dar am mari emoţii la română. Am învăţat comentariile însă sper din tot sufletul să nu dea poezie. M-aş descurca mult mai bine la roman. Având în vedere că a fost poezie anul trecut şi acum doi ani, nu cred că va mai da, de fapt sper că nu va mai da. Tu ce crezi că va pica?

Baftă!

| DeeaLauu explică (pentru Hydrangeaceae):

Si eu sper sa nu dea poeziesi nici caracterizari.mie mi-ar placea sa ne dea nuvela dar acum fie ce o fi happy
Bafta!

| RAY a răspuns:

Ultima partida de sex personala, invata ce astepti sa va dea gata bacul

| DeeaLauu explică (pentru RAY):

Nu asteptam doar câteva opinii si daca tea deranjat întrebarea mea nu trebuia sa răspunzi si nu înseamnă ca daca am pus o întrebare aici nu invat oh go on

| RAY a răspuns (pentru DeeaLauu):

Glumeam, pai probabil o sa va dea ce a fost in ultimi 3 ani, este pe scribd exemple de bac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ink"? Serios? Plus cacofonia evidenta.
Asa cum ai zis si tu, mai sunt cateva zile, foloseste-le.

| DeeaLauu explică (pentru anonim_4396):

Poate tu nu ai folosit niciodată "k" hai ca mă faci sa rad le folosesc dar cum am mai spus voiam doar câteva opinii

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaLauu):

Normal ca am folosit "'k", dar asta doar in cuvintele care contin litera respectiva.