| Lupulalbastru a întrebat:

Buna
Tocmai am aflat ca daca nu am punctaj deloc la un seminar e posibil sa nu intru in examen. Ce se intampla in cazul asta? Dau examenul in restanta sau cum? Sunt anul 1, de aceea intreb.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce conditii pune profesorul la cursul respectiv

| CuriousStuff a răspuns:

Probabil va trebui sa-ti dai seminarul prima data si apoi sa dai examenul in restante, re-uri sau la anul.

| AlexCristi97 a răspuns:

Depinde de profesor. Unul super calumea te primeste in examen, unul asa si asa nu te primeste in examen dar te ia in restanta, unul naspa posibil sa iti ceara refacere de materie, adica anul urmator trebuie sa participi la cursurile si seminarele materiei la care ai chiulit

| Annelise1997 a răspuns:

Depinde de profesorul cu care dai examenul.