| Verne a întrebat:

O sa incep direct, sunt la Facultatea de Filosofie din cadrul Universitatati "Alexandru Ioan Cuza" (anul I), la un seminar nu s-a facut prezenat deloc (m-am prezentat la cateva ore) si nu am avut deloc inverventii, in concluzie punctajul meu la acest seminar este 0, banuiesc ca asta inseamna ca nu o sa intru in examen, este posibil totusi sa ma prezint la examen si profesoara sa ma primeasca (sa fie ingaduitoare)? cred ca raspunsul este nu, dar cum fac in anul II? gen raman cu restanta si trebuie sa o platesc? si trebuie sa refac seminarul? iar daca il repet trebuie sa platesc o suma de bani? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si vb cu profesorul. Poate mai reusesti sa recupereze ceva anul asta, poate nu depinde de situatia. Profesorul hotaraste soarta ta, vb cu el.