| valentinTeapa a întrebat:

Acum 2 saptamâni mi-am facut gaura cu pistolul la un magazin de bijuterii si mi-am pus un cercel medicinal, trebuie sa-l las o luna in ureche sa se formeze gaura? Eu am mai avut antrenamente si l-am scos de multe ori din ureche, am stat si 6 ore fără el in ureche, si cand ajungeam seara îl puneam inapoi sa nu se astupe. Iar azi cand am încercat sa-l pun inapoi intra in gaura, dar nu ieșea pe partea cealaltă, parca sa si umflat un pic, foarte puțin.
Vreau sa-l las o luna fără sa-l scot deloc, si dupa sa imi pun unul de aur, cum fac la antrenamente, fac K1, cum sa-l protejez fără sa-l dau jos?

Dau funda

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

Incearca sa iti pui ceva pe ureche (o caciula), nu trebuie sa il tii neaparat o luna, dar ai grija de unde cumperi ca s-ar putea sa ti se infecteze urechea.