| AnnaM96 a întrebat:

mi am facut o gaura in cartilajul urechii cu pistolul in luna aprilie si am o problema cu ea..Am stat cu cercelul medicinal cam o luna, apoi dupa ce l am scos am pus altii cercei dar am facut o prostie.acum dupa atata timp, imi curge sânge din gaura ori de câte ori incerc sa bag un cercel si se face si coaja in spate. Oare există vreun tratament ca sa mi pastrez gaura sau e dusă de tot? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrissuMv a răspuns:

Incearca sa-ti cumperi o crema, si de fiecare data cand iti pui cercelul dai cu crema. Funda?