| คηĐЯээд a întrebat:

Am de facut un proiect, mai exact o revista de craciun.
Nu prea am idei ce as putea scrie in ea.
M-am gandit la niste bancuri, retete de craciun, concursuri, legende.dar nu stiu cat de bune sunt aceste idei.
Imi puteti spune ce as mai putea scrie in revista?
O sa fie cam de 5-6 pagini aproximativ.

Dau funda! love struck

1 răspuns:
| FaraSareDoi a răspuns:

Poti scrie povestea lui Mos Craciun, o gasesti pe google. Ar fi interesant sa scrii ceva retete de produse care se fac pentru aceasta sarbatoare(cozonaci, produse din porc etc.) sau sa faci un rebus la final saaau o pagina de bancuri, cum spuneai tu... Poti sa mai spui de traditiile romanesti ( colindat ). Sper ca te-am ajutat.