| Zapkitu a întrebat:

am mare nevoie de ajutor! Abiam ad dat examenul si nu stiu daca am facut bine la un subiect : Imi cerea sa identific din text doua cuvinte/grupuri de cuvinte care sa se refere la timpul in care se petrece actiunea. Eu am scris : "Vara" si "dupa impartirea premiilor' Este bine? Va rog, ajutor!

5 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Da e corect. si eu am scris tot asa. fundita?

| Zapkitu explică (pentru 123lalala):

Am si scris ca abia am dat examenul laughing, a 8-a

| reirei1999 a răspuns:

Da, e bine...

| pyszu a răspuns:

Eu zic sa astepti sa vezi daca e bine sau daca nu ai rabdare poti intreba un adult sau chiar profesorul apropo in ce clasa esti?